Pieksämäen Ketjusilmukat

Pieksämäen kulttuuriyhdysopettajat

Harjun koulu: Anu Jouha, anu.jouha@edu.pieksamaki.fi

Jäppilän koulu: Johanna Keinänen, johanna.keinanen@pieksamaki.fi

Kontiopuiston koulu: Tiina Porvali, tiina.porvali@edu.pieksamaki.fi

Maaselän koulu: Heli Markkanen, heli.markkanen@edu.pieksamaki.fi, p. 044 7995322

Vehmaskylän koulu: Katariina Holm, katariina.holm@edu.pieksamaki.fi

Virtasalmen koulu: Matti Tallbacka, matti.tallbacka@edu.pieksamaki.fi

Hiekanpään koulu: Henri Itkonen, henri.itkonen@pieksamaki.fi

Esiopetus ja varhaiskasvatus:

Hiekanpään päiväkoti: Jaana Halonen, jaana.halonen@pieksamaki.fi

Kontiopuiston päiväkoti: kpk.rusinat@pieksamaki.fi (0-2v.), kpk.mantelit@pieksamaki.fi (3-5v.), kpk.pahkinat@pieksamaki.fi (eskarit)

Maaselän päiväkoti: Heli-Maarit Moilanen, heli-maarit.moilanen@pieksamaki.fi

Nenonpellon päiväkoti: Tarja Valkonen, tarja.valkonen@pieksamaki.fi

Tahiniemen päiväkoti: tahi.ulpukat@pieksamaki.fi (1-3 v.), tahi.rentukat@pieksamaki.fi (3-5 v.), tahi.eskari@pieksamaki.fi

Sylvin-Syli ja Harjun-Hali: Virpi Havu, sylvin.syli@luukku.com, harjun-hali@luukku.com

Villa Viikari: Tuija Patama, villaviikari@bovallius.fi

Päiväkoti Kätzlein: Krista Markkanen, paivakotikatzlein@gmail.com

Jäppilän koulun esiopetus: Saara Janhunen, saara.janhunen@edu.pieksamaki.fi

Päiväkoti Lammenkukka: lammenkukka@pieksamaki.fi

Virtasalmen koulun esiopetus: Matti Tallbacka, matti.tallbacka@pieksamaki.fi

Päiväkoti Männynkolo: mannynkolo@mattijaliisakoti.com

Ryhmäperhepäivähoito Tilhi: tilhi-ryhmis@pieksamaki.fi

Kalevalan ryhmäperhepäivähoito: kalevalan-ryhmis@pieksamaki.fi

Perhepäivähoito: tea.tenhunen@pieksamaki.fi; riitta.kiviranta@pieksamaki.fi