Pieksämäen Ketjusilmukat

Pieksämäen kulttuuriyhdysopettajat

Harjun koulu: Anna-Maija Järvisalo anna-maija.jarvisalo@edu.pieksamaki.fi

Jäppilän koulu: Johanna Keinänen johanna.keinanen@pieksamaki.fi

Kontiopuiston koulu: Tiina Porvali, tiina.porvali@edu.pieksamaki.fi

Maaselän koulu: Heli Markkanen, heli.markkanen@edu.pieksamaki.fi, p. 044 7995322

Vehmaskylän koulu: Katariina Holm, katariina.holm@edu.pieksamaki.fi

Virtasalmen koulu: Matti Tallbacka, matti.tallbacka@edu.pieksamaki.fi

Hiekanpään koulu: Henri Itkonen, henri.itkonen@pieksamaki.fi

Esiopetus:

Hiekanpään päiväkoti: Iira Wahl-Lappalainen, iira.wahl-lappalainen@pieksamaki.fi

Kontiopuiston päiväkoti: Eila Sahlberg, eila.sahlberg@pieksamaki.fi

Maaselän päiväkoti: Heli-Maarit Moilanen, heli-maarit.moilanen@pieksamaki.fi

Nenonpellon päiväkoti: Tarja Valkonen, tarja.valkonen@pieksamaki.fi

Tahiniemen päiväkoti: Hanna Keituri, hanna.keituri@pieksamaki.fi

Sylvin-Syli ja Harjun-Hali: Virpi Havu, sylvin.syli@luukku.com

Villa Viikari: Tuija Patama, villaviikari@bovallius.fi

Päiväkoti Kätzlein: Krista Markkanen, paivakotikatzlein@gmail.com

Jäppilän koulu: Saara Janhunen, saara.janhunen@edu.pieksamaki.fi

Virtasalmen koulu: Matti Tallbacka, matti.tallbacka@pieksamaki.fi