Leppävirran Ketjusilmukat

Leppävirran kulttuuriyhdysopettajat lv 2017 – 2018

Alapihan koulu: Anu-Riikka Utriainen, anu-riikka.utriainen@leppavirta.fi

Kivelän yläkoulu: Tuija Lamberg, tuija.lamberg@leppavirta.fi

Kurjalan koulu ja esiopetus:

Konnuslahden koulu: Hilkka Happonen, hilkka.happonen@leppavirta.fi

Sorsakosken koulu: Markku Vuori, markku.vuori@leppavirta.fi

Timolan koulu: Heidi Lyytikäinen, heidi.lyytikainen@leppavirta.fi

Oravikosken koulu: Raija Huusko, raija.huusko@leppavirta.fi

 

Esiopetus

Esikoulu Omenatarha:

Kirkonkylän päiväkoti:

Sorsakosken päiväkoti: Netta Nyyssönen, netta.nyyssonen@leppavirta.fi

Päiväkoti Viitosvintiöt: Marjo Eklund, marjo.eklund@leppavirta.fi, 040 823 5002

Timolan päiväkoti: Seija Suhonen seija.suhonen@gmail.com