Varkauden Ketjusilmukat

Varkauden kulttuuriyhdysopettajat

Kangaslammin koulu: Sirpa Louhikallio, sirpa.louhikallio@varkaus.fi

Könönpellon koulu: Aija Hahtala, aija.hahtala@varkaus.fi

Lehtoniemen koulu: Minna Multanen, minna.multanen@varkaus.fi

Luttilan koulu: Marja-Leena Launo, marja-leena.launo@varkaus.fi

Puurtilan koulu: Anna Armila, anna.armila@varkaus.fi

Repokankaan koulu:
Ulla Niskanen, ulla.niskanen@varkaus.fi
Marja Liisa Tarvainen, marjaliisa.tarvainen@varkaus.fi

Waltterin koulu:
Marketta Kosunen, marketta.kosunen@varkaus.fi
Seija Kinnunen, seija.kinnunen@varkaus.fi

Esiopetus:

Kankunharjun päiväkoti: Sari Tiainen, sari.tiainen@varkaus.fi

Päiviönsaaren päiväkoti: Ritva Jääskeläinen, ritva.jaaskelainen@varkaus.fi,
puhelin ryhmään 044 7436311

Taulumäen päiväkoti: Katja Ruippo katja.ruippo@varkaus.fi, puh. 044 7436597

Aarrearkun päiväkoti: Marjo Matilainen, marjo.matilainen@touhula.fi

Esiopetus kouluissa: Heli Hacklin, heli.hacklin@varkaus.fi

Varhaiskasvatus:

Könönpellon päiväkoti: Henna Sepponen, henna.sepponen@varkaus.fi

Repokankaan päiväkoti: Kirsi Hotti, kirsi.hotti@varkaus.fi

Taulumäen päiväkoti: Katja Ruippo, katja.ruippo@varkaus.fi, puh. 044 7436597

Touhula Varkaus: Sanna Pienmunne, sanna.pienmunne@touhula.fi

Päiväkoti Pilke Nappula: Anne Raita, varajohtaja.nappula@pilkepaivakodit.fi

Perhepäivähoito (kunnallinen):

Perhepäivähoito (yksityinen):